Küresel Başarı Devreleri Co, Ltd

Dünyanın Profesyonel PCB Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Global Success Circuits Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tek Taraflı PCB Kartı satış için
iyi kalite Tek Taraflı PCB Kartı satış için
Küresel Başarı konusundaki tecrübemden çok memnun kaldım. Kolay siparişten başlayarak, üretimden önce bazı ayrıntıları teyit etmek için hızlı geribildirime geçme, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonelliği yansıtan şey. Fiyat rakipsiz ve kalite fantastik. Kesinlikle tavsiye!

—— Thomas Schlie

Mükemmel PCB ve fiyat!

—— Anita Bergoc

Çok kaliteli, hızlı sevkiyat ve mükemmel lehim performansı! Tekrar satın alacak!

—— Marcin Hajdzinski

Çok hızlı inşa süresi ve nakliye. Çok etkilendim. Üretim kalitesi mükemmel ve müşterilerin yardımı beş yıldız. Tüm güvenimizi hak ediyorlar. Favori tedarikçilerimden birinde dönüştüler. Böyle çalışmaya devam et!

—— Hana Heřmanová

Mükemmel maliyet, kalite ve çok hızlı! Ben çok memnunum

—— Allan Hick

Mükemmel serigrafi ekranından gerçekten gurur duyabilirsiniz! Pano iyi çalışıyor ve kesin ölçümler var! Ayrıca kurullar çok çabuk geldi! İyi iş ve teşekkür ederim!

—— Adem ACAR

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Shenzhen Fabrikası, yaklaşık 6000 metrekareyi kapsıyor ve 150'den fazla kişiyle, çoğunlukla örnek üretimine, küçük ve orta büyüklükteki siparişlere odaklanıyor. Güçlü pazarımıza ve teknik kapasitemize dayanan Shenzhen fabrikası, yüksek hassasiyetli çok katmanlı, gömülü kör viyanalar, empedans panoları, yüksek frekanslı panolarda çok olgun kalite kontrol sistemine sahiptir. Hızlı dönüşlü numune ve küçük miktarlar için, kullanıcıların ellerine 12-36 saat teslimat sağlayabilen çok istikrarlı teslimat ve işlem yeteneğine sahibiz. 12.000 metrekareye kadar aylık üretim kapasitesi. Hızlı teslimat, istikrarlı kalite ve mükemmel hizmet iş felsefeleri, çeşitli sektörlerde iyi bir üne sahibiz.

    Jiangxi Fabrikası 2010 yılında kuruldu. Çift katmanlı ve çok katmanlı Cam levha PCB ve Metal çekirdek PCB üreten profesyonel olarak büyük bir PCB şirketi kurmak için 10 milyon ABD doları yatırım yaptı. 15.000 metrekareyi koruyun. Yeni tesis tamamen gelişmiş ülkelerden ithal edilen otomatik üretim ekipmanlarını satın aldı. Ayrıca üst düzey üretken ve idari personel istihdam etmekte ve üretim sürecini verimli bir şekilde kontrol eden ERP sistemini yürütmektedir. Hızlı teslim ve en iyi kaliteyi sağlamak için istikrarlı bir yeteneğe sahiptir. Büyük miktarlarda PCB siparişi bulunan önemli müşterilere gelince. Dahası, PCB üretim kapasitesi 50.000 metrekareye ulaşabilir ve Haziran 2011'den itibaren büyük ve orta ölçekli PCB'lerin ürettiği siparişlerle üretime başladı.

    Jiangsu Fabrikası 2014 yılında kuruldu. Fabrika alanı 25000 metrekaredir. En yeni, otomasyon, verimlilik, teknoloji ve ekipman kullanımı. Güve başına kapasite 50000 metrekaredir.

  • OEM / ODM
  • Ar-Ge
İletişim bilgileri
Global Success Circuits Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Rose Guo

Tel: 86-755-81773971-81773970

Faks: 86-755-81737377

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)