Küresel Başarı Devreleri Co, Ltd

Dünyanın Profesyonel PCB Üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum PCB Kurulu

1oz Alüminyum PCB Kurulu LED Baskılı Devre Kartı Beyaz Lehim Maskesi

Sertifika
iyi kalite Tek Taraflı PCB Kartı satış için
iyi kalite Tek Taraflı PCB Kartı satış için
Küresel Başarı konusundaki tecrübemden çok memnun kaldım. Kolay siparişten başlayarak, üretimden önce bazı ayrıntıları teyit etmek için hızlı geribildirime geçme, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonelliği yansıtan şey. Fiyat rakipsiz ve kalite fantastik. Kesinlikle tavsiye!

—— Thomas Schlie

Mükemmel PCB ve fiyat!

—— Anita Bergoc

Çok kaliteli, hızlı sevkiyat ve mükemmel lehim performansı! Tekrar satın alacak!

—— Marcin Hajdzinski

Çok hızlı inşa süresi ve nakliye. Çok etkilendim. Üretim kalitesi mükemmel ve müşterilerin yardımı beş yıldız. Tüm güvenimizi hak ediyorlar. Favori tedarikçilerimden birinde dönüştüler. Böyle çalışmaya devam et!

—— Hana Heřmanová

Mükemmel maliyet, kalite ve çok hızlı! Ben çok memnunum

—— Allan Hick

Mükemmel serigrafi ekranından gerçekten gurur duyabilirsiniz! Pano iyi çalışıyor ve kesin ölçümler var! Ayrıca kurullar çok çabuk geldi! İyi iş ve teşekkür ederim!

—— Adem ACAR

Ben sohbet şimdi

1oz Alüminyum PCB Kurulu LED Baskılı Devre Kartı Beyaz Lehim Maskesi

Çin 1oz Alüminyum PCB Kurulu LED Baskılı Devre Kartı Beyaz Lehim Maskesi Tedarikçi

Büyük resim :  1oz Alüminyum PCB Kurulu LED Baskılı Devre Kartı Beyaz Lehim Maskesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Global Success Circuits Co.,Ltd
Sertifika: UL , ISO , TS16494, ROHS
Model numarası: GSC-PA313

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Alüminyum Kalınlığı: 1.6 MM
Bakır: 1OZ Termal İletkenlik: 2W
Lehim Maskesi: Beyaz Uzunluğu: 1.2mm

1oz Alüminyum PCB Kurulu LED Baskılı Devre Kartı Beyaz Lehim Maskesi

LED PCB

Örneğin, aşağıdaki gibi bazı LED Işık türleri vardır:
1. LED ışık kutusu
2. LED ışık çubuğu
3. LED çalışma ışığı
4. LED panel ışığı
5. aşağı ışık led
6. LED Tüp ışığı
7. LED Ampul ışığı
8.LED Şerit ışığı
9. led lamba ışığı
10. LED Spot Işık

GSC profesyonel LED PCB üretim , biz LED Lamba satmıyoruz. Biz PCB, üretim ve satış, PCBA komple ürün işleme, satış, vb dahil olmak üzere LED endüstrisi için güçlü bir şekilde destekliyoruz. Biz LED PCB ürün her türlü sunabilir , Yüksek güç LED PCB , Yüksek Sıcaklık PCB, düşük güç LED için Alüminyum taban PCB , Bakır taban PCB, Seramik taban PCB. Iyi termal performans Alüminyum baz PCB olarak, Yüksek Güçlü LED ürünleri en yaygın olarak kullanılan Alüminyum Taban PCB.

Kalite Yönetimi

Tasarım Kuralları Kontrolü

İmalat ve imalat süreçlerimizde kalite kontrol testi olarak bir Tasarım Kuralları Kontrolü (DRC) oluşturuyoruz. Yeni siparişler için, yerleşimin yönlendirmeyi, yerleşimi veya başka bir düzen sorunu olmadığını doğrulamak için otomatik olarak bir deneme makinesi kullanarak düzen sorunlarını ele alıyoruz. DRC'yi kullanarak, düzeni ve net listeyi PCB tasarım sınırlamalarına ve kurallara göre karşılaştırırız. Üst üste binen, iz bırakmayan bağlantı pimlerinin, yanlış kat yerleşimlerinin veya yönlendirme genişlikleri ve boşlukları için belirlenen diğer sınırlamaların olmadığından emin olmak için parça yerleştirme ve iz yönlendirmeyi doğrular. Ayrıca, PCB'nin üretilebildiğinden emin olmak için DRC'yi kullanıyoruz. Bulduğumuz herhangi bir hata, üretim sürecine başlamadan önce hemen müşteriyle iletişime geçeriz.

Prototip PCB'leri için Elektrik Testleri

Küçük çalışma ve prototip PCB'lerde Global Success, Uçan Prob Elektrik Testini sağlar. Uçan Prob test cihazını kullanarak, PCB'yi test ettiğimiz PCB ağlarının tasarımınıza uygun olduğunu doğrulamak için kısa devre veya açık devre olmadığından emin olmak için test ediyoruz. Flying Probe test cihazı, erişimde birkaç kısıtlamaya sahiptir. Test fikstürlerine ihtiyaç duymaz. PCB'leri neredeyse sınırsız sayıda ağ ile test edebilir. Genel olarak, Uçan Prob testi, PCB'lerin başarısızlık oranının genellikle yüzde birinden daha az olacağı şekilde hataları yakalayacaktır.

Üretim test

Üretim siparişlerinde, uzun bir metin fikstürü olarak kullanılan bir "tırnak yatağı" test cihazı kullanıyoruz. Epoksi fenolik cam bez lamine tabakası üzerine delikler içine yerleştirilmiş çok sayıda küçük ve yay yüklü pogo iğnesi vardır. Bunlar PCB test noktalarına bağlanan takım pimleri ile sıralanmıştır. Pogo iğnelerinin her biri, test edilecek PCB cihazına bağlanacaktır. Test cihazını tırnak test cihazı yatağı ile başlattıktan sonra, test için birçok ayrı test noktası bağlanacaktır. Bu test, kısa devre veya açık devre olmadığını ve PCB ağlarının tasarım ağlarına karşılık gelmesini sağlar. Bu test genellikle PCB arızasını% 1'in onda biri oranında korur.

Otomatik Optik Denetimler

Otomatik optik denetimler (AOI), çoklu katmanlara sahip PCB'lerin iç katmanlarının dahili kalite kontrolünü sağlar. Bu tür inceleme, PCB yüzeyinin tarayıcılar ve / veya hi def kameraları kullanılarak bir vizör taraması gerçekleştirir, böylece PCB'nin tüm alanı kontrol edilebilir. AOI'nin birincil avantajı, görsel denetim testinden çok güvenilir ve doğru ve daha sofistike bir test türüdür. Temel bir tahta denetimi için (bir bileşen yerleştirilmeden), AOI aşağıdaki hataları test edebilir:

  • Çizgi genişliği kuralların dışında
  • Kuralların özellikleri dışındaki boşluk hataları.
  • Aşırı miktarda Cu.
  • Gerekli olduğunda eksik pedler
  • Kısa devre yolları
  • Kısmen veya tamamen kesilmiş izler veya pedler.
  • Kırılan delikler, genellikle hedef yastığının ötesinde delinmiş bir delikten kaynaklanır.

PCB İmalat Kalitesi Denetleme Sistemi

İletişim bilgileri
Global Success Circuits Co.,Ltd

İlgili kişi: Rose

Tel: +8613922882284

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)